logo

RUNFLAT

Üç Parçalı Runflat

İki Parçalı Runflat

Hibrit Runflat

İki(2) parçalı, üç(3) parçalı ve hybrid olmak üzere toplam 3 değişik ürün grubu bulunmaktadır. Müşteri tasarım girdileri ve jant ve lastik tipine(çap, ağırlık, hız, lastik tipi, vb.) uygun olarak RunFlat seçilir ve gerekli uyarlama çalışmaları sonrası en kısa sürede tedarik sağlanır.

Jant tipi, formu, CTIS sistemi, vb. isterler göz önünde bulundurularak uygun RunFlat Sistemi önerilmektedir. Şimdiye kadar değişik projeler için 28”( inç) jant ölçüsüne kadar RunFlat Sistemi tedariği sağlanmıştır. Askeri araçların(Tekerlekli Zırhlı Araçlar) yanısıra Hiyap(1400xR25), Loder(23,5x25), özel radar, Roket&Füze gibi özel Araç projeleri için de tedarik sağlanmaktadır. Belirtilen ölçüler dışında ihtiyaç durumuna göre ürünler revize edilebilmekte veya yeni ürünler tasarlanabilmektedir.

Müşteri isterlerine göre BR 7 seviyeli balistik korumalı RunFlat Sistemi (7.62x51 mm NATO) sağlanabilmektedir.

RunFlat Sisteminin güvenle çalışması için uygun jant ve lastik seçimi çok önemlidir. Müşteri isterlerine göre her boyutta ve çelik jant ve lastik sağlamaktayız. Müşterilere doğru jant ve lastik seçimi için tüm teknik destek verilmektedir. Ek olarak Run Flat, tekerlek ve lastik bütün bir alt sistem olarak sunulabilmektedir.