logo

KURUMSAL

Hakkımızda

Aksa RunFlat, Türk Savunma Sanayii ihtiyaçları doğrultusunda 2011 yılında Ankara’da faaliyete başlamış olup, kurulduğu günden itibaren RunFlat konusunda tasarımdan teste tüm süreçleri bünyesinde gerçekleştirmekte ve gelişimine sağlam adımlarla devam etmektedir.
2011 yılında TOMA için RunFlat Sistemi geliştirilmesi çalışmalarına başlamış olan firmamız, bugün tüm tekerlekli kara araçları için sistem tedariği yapabilir seviyeye ulaşmıştır. Ayrıca, Savunma Sanayii ihtiyaçları dışında; İç Güvenlik, Kamu, İş Makinesi ve Özel (VIP) araçlar için de RunFlat tasarım ve üretimi gerçekleştirilmektedir. Sadece ürün tedariği değil, satış sonrası teknik destek ve montaj aşamasında ihtiyaç duyulan özel aparatların geliştirilmesi ve tedariği konularında da her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır.

Alanında uzman malzeme tedarikçileri ile kaliteyi hammadde aşamasında garantiye alırken, müşteri beklentilerinin üzerine çıkmayı her zaman ilke edinmiş, giriş hammadde kontrolünden proses ve son kontrollere kadar her aşamada kalite anlayışı ile hizmet verilmesi amaç edinilmiştir. Ayrıca, tasarlanan ve üretilen tüm ürünler, yükleme test cihazında, belirtilen yük ve hızlarda simüle edilerek doğrulanır

Vizyonumuz :
Türk Savunma Sanayii, İç Güvenlik ve Sivil alanlarda ihtiyaç duyulan RunFlat Sistemleri konularında uzman, uluslararası pazarda marka değeri yüksek tedarikçi bir firma olarak ülkemizi temsil etmek.

Misyonumuz :
Kullanıcılarımıza güven veren ve dünya çapında rekabet gücü olan RunFlat Sistemleri tasarlayıp üreterek, müşterilerimize çözüm ortağı olmayı misyon edinmiştir.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz